توئین 60 ، قیمت توئین 60 ، فروش توئین 60

توضیحات محصول

یک دسته از اموالسی فایر ها هستند که در صنایع غذایی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند. که عمومآ در صنایع آرایشی برای محلول کردن اسانس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت توئین 60

شرکت مبتکران شیمی آمادگی خود را جهت فروش توئین 60 و سایر مواد اولیه مورد نیاز صنایع دارویی اعلام می دارد. جهت اطلاع از قیمت توئین 60 و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

کاربرد توئین 60 

 توئین 60 یک نوع امولسی فایر است که در بعضی از صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و حل کننده رنگ، عطر و اسانس در صنایع آرایشی می باشد . این ماده به عنوان امولسی فایر برای حل کردن روغن های ضروری در آب استفاده می شود. این ماده یک امولسی فایر خوب روغن در آب است. پلی اکسی اتیلن سورفکتانتها محدوده وسیعی از شوینده های آنیونی را تشکیل می دهد که شامل الکیل فنول های اتوکسیله، فتی الکل های اتوکسیله، فتی استرهای اتوکسیله و دی گلیسیریدهای اتوکسید می باشد.

 

این مواد خصوصیات قوی پاک کنندگی از خود نشان می دهند. به علت خاصیت کف کنندگی کم آن ها، استفاده از آن ها به حل کردن اسانس ها و عطرها در شوینده ها محدود شده است. این شوینده ها به علت اینکه چشم را نمی سوزانند به طور وسیعی در شامپو بچه مورد استفاده قرار می گیرند.

جستجو در سایت

برای مشاهده آنالیز و مشخصات فنی محصولات به لینک زیر مراجعه کنید

آنالیز محصولات

برای مشاهده ویدیوهای علمی و آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده ویدیو