متیل پارابن ، قیمت متیل متیل پارابن ، فروش متیل متیل پارابن

خواص متیل پارابن 

فرمول شیمیایی متیل پارابن C8H8O3 است . متیل پارابن یک نگهدارنده است و در بعضی میوه ها یافت می شود. خصوصا در تمشک بعنوان ضد میکروب یافت می شود. متیل پارابن یک ماده ضد قارچ است که در انواع مواد آرایشی بکار می رود. این ماده همچنین بعنوان نگهدارنده مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت متیل پارابن

شرکت مبتکران شیمی آمادگی خود را جهت فروش متیل پارابن و سایر مواد اولیه صنایع دارویی اعلام می دارد. جهت اطلاع از قیمت متیل پارابن و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

کاربرد متیل پارابن 

متیل پارابن به طور طبیعی در فرومون های حشرات و میوه بلوبری گیاهانی مثل ترتیزک نیز به طور طبیعی متیل پارابن تولید می­کنند. متیل پارابن به عنوان ضدقارچ در لوازم بهداشتی و آرایشی و دارویی مثلا پودرهای بچه وجود دارد. این ماده مانع از تجزیه مواد غذایی با جلوگیری از رشد قارچ یا باکتری می­گردد. در صنایع دارویی متیل پارابن به عنوان عامل محافظ نورون های دستگاه عصبی انسان برای درمان اختلالات عصبی مورد استفاده قرار می­گیرد.

 

نکات ایمنی 

اختلاف نظرهایی وجود دارد در مورد این نکته که غلظت متیل پارابن موجود در لوازم آرایشی بهداشتی در حد سمی است یا نه .این ماده از طریق پوست یا دستگاه گوارش جذب می­شود با این حال شواهدی دال بر ایجاد حساسیت پوستی در برخی موارد مشاهده شده است.

جستجو در سایت

برای مشاهده آنالیز و مشخصات فنی محصولات به لینک زیر مراجعه کنید

آنالیز محصولات

برای مشاهده ویدیوهای علمی و آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده ویدیو