سولفات منگنز ، قیمت سولفات منگنز ، فروش سولفات منگنز

فرمول شیمیایی سولفات منگنز MnSO4(H2O) می باشد. یک ترکیبی غیرآلی، جامد و به رنگ صورتی کمرنگ بوده و نام شیمیایی تجاری این نمک manganese(II)می باشد. این ماده پیش ساز تولید فلز منگنز و بسیاری دیگر از ترکیبات شیمیایی است. این ماده خاک هایی که کمبود منگنز دارند را اصلاح می کند.  برای خرید فروش سولفات منگنز و اطلاع از قیمت های این محصول و سایر محصول های مورد نیازتان از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت سولفات منگنز

شرکت مبتکران شیمی آمادگی خود را جهت فروش سولفات منگنز اعلام می دارد. جهت اطلاع از قیمت سولفات منگنز و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. 

 

خرید سولفات منگنز

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش سولفات منگنز

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

تلفن: 02177657131 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشخصات فنی و آنالیز محصول را مشاهده کنید.

 

 مشخصات:

نمک های این ماده در آب محلول آبی صورتی رنگی ایجاد می کند ([Mn(H2O)6]2+). این ترکیب مانند سایر سولفات های فلزات فرم های هیدراته مختلفی دارند. مثل مونوهیدرات، تتراهیدرات پنتا هیدرات و هپتاهیدرات، که البته فرم مونوهیدرات بیشتر متداول است. جهت اطلاع از قیمت ها و خرید فروش این ماده با ما در ارتباط باشید.

تولید:

260میلیون تن از این ماده در سال 2005 در جهان تولید شده است. سنگ معدن Mn در اثر تبدیل به این ماده خالص سازی و استخراج می­شود. دراثر ترکیب پتاسیم پرمنگنات با سدیم هیدروژن سولفات و هیدروژن پروکساید نیز محصول حاصل می­شود. 

در شرایط آزمایشگاهی این ماده در اثر واکنش MnO2 با سولفور دی اکسید حاصل می­شود 

MnO2 + SO2 → MnSO4

 

کاربرد :

این ماده کاربرد های فراوانی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاربرد های این ماده عبارتند از: کود های شیمیایی، مواد افزودنی خوراکی، رنگرزی، سرامیک سازی، دارویی و قارچ کش

 

 نکات ایمنی 

خوردن این ماده منجر به التهاب دستگاه گوارش و اسهال و استفراغ می­گردد. تنفس این ماده موجب التهابات دستگاه تنفسی شده و همین طور تماس این ماده با چشم باعث تحریک چشم و سوزش آن می­ گردد.

جستجو در سایت

برای مشاهده آنالیز و مشخصات فنی محصولات به لینک زیر مراجعه کنید

آنالیز محصولات

برای مشاهده ویدیوهای علمی و آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده ویدیو