سولفات منگنز ، قیمت سولفات منگنز ، فروش سولفات منگنز

توضیحات محصول 

فرمول شیمیایی سولفات منگنز MnSO4(H2O) می باشد. یک ترکیبی غیرآلی، جامد و به رنگ صورتی کمرنگ بوده و نام شیمیایی تجاری این نمک manganese(II)می باشد. سولفات منگنز پیش ساز تولید فلز منگنز و بسیاری دیگر از ترکیبات شیمیایی است. این ماده خاک هایی که کمبود منگنز دارند را اصلاح می¬کند. نمک های منگنز سولفات در آب محلول آبی صورتی رنگی ایجاد می کند ([Mn(H2O)6]2+). سولفات منگنز مانند سایر سولفات های فلزات فرم های هیدراته مختلفی دارند. مثل مونوهیدرات، تتراهیدرات پنتا هیدرات و هپتاهیدرات، که البته فرم مونوهیدرات بیشتر متداول است.

 

قیمت سولفات منگنز

شرکت مبتکران شیمی آمادگی خود را جهت فروش سولفات منگنز اعلام می دارد. جهت اطلاع از قیمت سولفات منگنز و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشخصات فنی و آنالیز سولفات منگنز را مشاهده کنید 

تولید سولفات منگنز 

260میلیون تن از این ماده در سال 2005 در جهان تولید شده است. سنگ معدن منگنز در اثر تبدیل به منگنز سولفات خالص سازی و استخراج می­شود. دراثر ترکیب پتاسیم پرمنگنات با سدیم هیدروژن سولفات و هیدروژن پروکساید نیز سولفات منگنز حاصل می­شود. 

در شرایط آزمایشگاهی منگنز سولفات در اثر واکنش منگنز دی اکسید با سولفور دی اکسید حاصل می­شود 

MnO2 + SO2 → MnSO4

 

کاربرد سولفات منگنز 

کاربرد های سولفات منگنز عبارتند از: کود های شیمیایی، مواد افزودنی خوراکی، رنگرزی، سرامیک سازی، دارویی و قارچ کش

 

 نکات ایمنی 

خوردن سولفات منگنز منجر به التهاب دستگاه گوارش و اسهال و استفراغ می­گردد. تنفس این ماده موجب التهابات دستگاه تنفسی شده و همین طور تماس این ماده با چشم باعث تحریک چشم و سوزش آن می­ گردد.

جستجو در سایت

برای مشاهده آنالیز و مشخصات فنی محصولات به لینک زیر مراجعه کنید

آنالیز محصولات

برای مشاهده ویدیوهای علمی و آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده ویدیو